• author

 • Adéla Jansová

  Adéla je PR specialistka na volné noze. Ráda pomáhá klientům hledat nové cesty, jak a kde dát o sobě vhodně vědět. Nezapře v sobě slabost pro neziskové organizace a zajímavé projekty všeho druhu. Aktuálně třeba pro portál Um sem um tam propojující svět neziskovek a profesionálů.

 • author

  Zuzana Benešová

  Zuzka studuje marketingovou komunikaci a sbírá marketingové pracovní zkušenosti v kosmetickém světě. Obdivuje zajímavý design, kreativní počiny lidí kolem sebe a víkendy často tráví na svatbách za objektivem.

 • David Šrámek

  David má ve své mladé hlavě spousty nápadů jak udělat svět lepší, krásnější a úžasnější ovšem po společné diskusi s ostatními z YH se ukazuje, že většina myšlenek až tak revolučních a úžasných jak se původně zdálo není. I tak se občas stane že nápad prorazí sítě konstruktivní kritiky a najde si svou cestu na světlo světa. 
  
  Už druhým rokem spolupracuje s neziskovou organizací Domov Sue Ryder se kterou stál za zrodem kampaně www.mastozapar.cz a nyní se podílí na přípravě reklamní kampaně a na tvorbě změny konceptu 6-ti dobročinných obchodů této organizace. 
  
  Jako moderátor se účastnil diskusí v galrii DOX. V roce 2012 společně s Ondrou Slámou na téma mladých úspěšných lidí v byznysu: http://www.dox.cz/cs/dox-agora/prisel-zmenil-zvitezil a v roce 2013 samostatně na přednášce/workshopu na téma sociální reklamy: http://www.dox.cz/cs/dox-agora/socialni-reklama
  
  Profesně se věnuje digitálnímu marketingu ve společnosti HAVAS Digital (http://havasworldwide.cz) kde řídí projekty a stará se o mezinárodní klienty. Na Facebooku Davida nenajdete protože tam není, ale v případě zájmu to můžte zkusit zde:
  
  cz.linkedin.com/in/davidsramek
  david.sramek@gmail.com

 • author

  Hanka Kronusová

  Hanka je marketingový výzkumník. Baví ji kreativní práce a zkoumání všeho možného. Ráda cestuje a často ji také potkáte na některém badmintonovém turnaji nebo na golfovém hřišti.


 • Jaroslav Ramba

  Lidé se bojí monster a monstra se bojí Jaroslava Ramby. On je muž mála slov, ale když jde o činy, v jeho oboru se mu nikdo nevyrovná!

 • author

  Michaela Trochová

  Psavec a krotitel teen-generace.
 • Ondřej Sláma

  Je jednou z mladých hlav první výrobní série. Profesně se zabývá online marketingem. V současnosti je ředitelem internetové konzultační a reklamní agentury INBORN. Méně profesně ale se stejným zájmem se pak věnuje například také fotografování a grafické tvorbě.


 • Pavlína Becková

  Pavlína studovala na VŠE vedlejší specializaci Komerční Komunikace. To jí zaujalo, tak se věnovala různým částem mixu komerčních komunikací - výzkumu trhu, marketingu, plánování médií až zakotvila v event managementu. To jí baví. Ráda cestuje a když zbyde čas, tak zahrádkaří v Praze na balkóně.